Noteikumi un nosacījumi

Precēm un cenām, kuras var redzēt vietnē mosenc.LV ir informatīvs raksturs. Neskatoties uz to, ka vairumā gadījumu attēlos redzaās preces atbilst tam, kā tie izskatās dzīvē, mēs tomēr vēlamies jūs informēt, ka šis ir ražotāja fotoattēls, un mosenc.LV nav atbildīgs par krāsas, formas vai citu īpašību neatbilstību.
Ja klients pēc preču piegādes noliktavā nav sasniedzams (pa tālruni, e-pastu vai pastu), preces tiek uzglabātas 3 mēnešus. Šī perioda beigās mosenc.LV patur tiesības rīkoties ar precēm pēc saviem ieskatiem. mosenc.LV sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp tiešsaistes veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Produktu cenas ir norādītas EUR. Jebkurus attēlus no vietnes mosenc.LV ir aizliegts publicēt bez administrācijas piekrišanas!
Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 “Par attālo vienošanos”.

Izmantojot mūsu tīmekļa vietni preču vai pakalpojumu iegādei, jūs piekrītat, ka saprotat konfidencialitātes politiku, un piekrītat sekot izmaiņām tajā.
Konfidencialitātes politika izskaidro, kā mosenc.LV apstrādā jūsu personiskos datus, kad izmantojat mūsu vietnes pakalpojumus. Šī politika sniedz Jums informāciju par to, kādu informāciju mēs izmantojam un aizsargājam. Politika atsaucas uz visu personas datu tipu apstrādi no mosenc.lv vietnes. Detalizēta informācija par jūsu datu aizsardzību.Jūs sniedzat mums personisku informāciju (vārds, uzvārds, tālruņa numurs; e-pasta adrese; preču vai pakalpojuma saņemšanas adrese), pierakstoties pakalpojuma kontā, zvanot vai nosūtot e-pasta ziņojumus.

Jūsu personiskie dati tiek automātiski anonīmi pēc pasūtījuma (piegādes, anulēšanas vaatgriešanas) pabeigšanas.
Jūs ziņojat par to, kā vēlaties saņemt informāciju par mūsu precēm un pakalpojumiem (nosūtot ziņojumu, uz pasta adresi vai e-pasta adresi).
mosenc.LV var saņemt Jūsu personīgo informāciju kā vietnes lietotāja personisko informāciju tikai no Jums personīgi un tikai tad, ja izmantojat mājaslapu (pasūtījumu reģistrēšana, sazinoties ar klientu apkalpošanas atbalstu, veicot pirkšanas vai pakalpojuma atsaukšanu vai e-pastu).

Personas datu saņēmēji

Likumā noteiktajos gadījumos mosenc.LV var nodot informāciju trešajām personām. Mosenc.LV var izmantot vietnes lietotājiem savākto informāciju, neidentificējot atsevišķas personas, lai labāk saprastu, kā tiek izmantotas vietnes, kā arī apmeklētāju paradumu izpētei.
Maksājot par precēm un pakalpojumiem, ko sniedz mosenc.LV vietne, apkopojam un apstrādājam šādu informāciju: Jūsu bankas konta numuru; bankas iestādes nosaukumu; jūsu tālruņa numuru.

Datu aizsardzības regula

Dati ir nepieciešami personas identificēšanai, personas maksātspējas pārbaudei un nodošanai trešajām personām citam mērķim.
Norādot savus personiskos datus, lai iegādātos preci līzingā, Jūs apliecināt, ka dati ir aizpildīti patstāvīgi un tie ir patiesi.

Personas datus var nodot valsts varas un pārvaldes iestādēm, tiesībaizsardzības iestādēm (policijai, u.c.) tikai nepieciešamības gadījumā un atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai tiesiskajai kārtībai. Pēc pasūtījuma apstrādes dati tiek dzēsti no Mosenc.LV vietnes, nesaglabājot tos, izņemot datus, kas saistībā ar maksājuma apstrādi par pasūtījuma apmaksu ir grāmatvedības uzskaitē.
Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai, ja uzskatāt, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas.